Oficjalny Serwis Miasta Wałbrzycha

Promocja Gminy Wałbrzych Poprzez Działalność Klubów Sportowych Występujących Na Centralnym Szczeblu Rozgrywek W Koszykówce Mężczyzn Na Wózkach W 2020r.

Gmina Wałbrzych
reprezentowana przez
PREZYDENTA WAŁBRZYCHA
z dniem 23.11.2020r.
ogłasza zamiar zlecenia zadania publicznego:

Promocja Gminy Wałbrzych Poprzez Działalność Klubów Sportowych Występujących Na Centralnym Szczeblu Rozgrywek W Koszykówce Mężczyzn Na Wózkach W 2020 R.

OPIS ZADANIA
Zadanie ma polegać na promocji Gminy Wałbrzych poprzez działalność klubów sportowych z terenu miasta Wałbrzycha w dyscyplinie koszykówka mężczyzn na wózkach biorących udział w rozgrywkach sportowych na szczeblu centralnym, w szczególności:

• reprezentowanie miasta Wałbrzycha podczas rozgrywek sportowych na szczeblu centralnym zarówno w Wałbrzychu jak i na terenie całej Polski.
  • promowanie Gminy Wałbrzych poprzez transmisje online z meczów,
  • promowanie Gminy Wałbrzych poprzez stronę internetową klubu oraz jej odpowiedniki w social mediach (Facebook, Instagram, YouTube, TIK-TOK),
  • promowanie Gminy Wałbrzych poprzez reklamę outdorr (citylight oraz bilbordy zlokalizowane na terenie Gminy Wałbrzych),
  • promowanie Gminy Wałbrzych poprzez inne nośniki reklamowe (banery reklamowe, stroje zawodników),
  • promowanie Gminy Wałbrzych poprzez akcje promocyjne/informacyjne skierowane do mieszkańców Wałbrzycha,
  • promowanie Gminy Wałbrzych poprzez doniesienia medialne.