• Czeski
  • Angielski
  • Francuski
  • Niemiecki
  • Polski
Imieniny: Damiana, Romana i Romany
czwartek, 23 lutego 2017
Lista kontaktów Gminna Rada Działalności Pożytku Publicznego

L.p.

Imię i nazwisko

Adres mailowy

Bogusława Czupryn

b.czupryn@um.walbrzych.pl

Beata Mucha

Beata1966@o2.pl

Dorota Pluskota

d.pluskota@um.walbrzych.pl

Elżbieta Kwiatkowska-Wyrwisz

fundacja.museion@interia.pl

Henryk Furman

henrykfurman@onet.pl

Joanna Dobrowolska

j.dobrowolska@um.walbrzych.pl

Kamil Orpel

k.orpel@um.walbrzych.pl

Karolina Maląg

karolina.malag@rcwip.pl

Leszek Solarek

swpwwal@wp.pl

Marcin Szewczak

marcin@szewczak.eu

Piotr Kwiatkowski

ladnekwiatki@op.pl

Renata Wierzbicka

renata.wierzbicka@poczta.fm

Zenon Matuszko

zenon.matuszko@fres.org.pl

Sławomir Wieteska

slawek.wieteska@merkury.org.pl

Michał Cygan

michal@cygi.eu

Szczepan Dębowski

debszczep@op.pl

Zygmunt Nowaczyk

z.nowaczyk@um.walbrzych.pl

Teresa Ziegler

teresaziegler12@gmail.com

Roman Maciaszek

czester@poczta.fm

Stefania Pawełek

660 814 493

Załącznik: 
Prześlij zdjęcie, zgarnij nagrody
Go to facebook Go to twitter