• Czeski
  • Angielski
  • Francuski
  • Niemiecki
  • Polski
Imieniny: Emmy, Flory i Romana
piątek, 24 listopada 2017
Wałbrzych
10.11.2017
Stara Kopalnia w konkursie na Najlepszy Produkt Turystyczny

Dzień dobry,

uprzejmie informuję, że w drodze głosowania internetowego można głosować na Starą Kopalnię w konkursie na Najlepszy Produkt Turystyczny - Certyfikat Internautów.

Zapraszam na stronę https://www.polska.travel/pl/aktualnosci/certyfikat-internautow-rozpoczynamy-glosowanie. Oddanie głosu to tylko 2 sekund. Głos można oddać codziennie.

Głosowanie trwa do 19.11.2017 r. Wyniki poznamy 23 listopada.

Stara Kopalnia to Centrum Nauki i Sztuki, które od trzech lat pełni rolę centrum życia kulturalnego Wałbrzycha. Jest miejscem wystaw, koncertów, spotkań z ciekawymi ludźmi, gdzie swoje pasje można rozwijać m.in. w Centrum Ceramiki Unikatowej na warsztatach ceramicznych oraz garncarskich. Uczniowie mają możliwość odkrywania górniczej historii miasta w ramach unikatowej oferty edukacyjnej. Przewodnikami w Starej Kopalni są byli górnicy, pracujący m.in. w Kopalni Węgla Kamiennego Thorez (Julia). Dzięki takim wyjątkowym osobom Stara Kopalnia to miejsce, gdzie przeszłość łączy się z teraźniejszością.

Swoje górnicze tradycje zespół Starej Kopalni pielęgnuje organizując największy i jedyny w Polsce Festiwal Tradycji Górniczych Barbórka tym razem łącząc pokolenia podczas czterech dni wypełnionych wydarzeniami artystycznymi, kulturalnymi i muzycznymi.

Stara Kopalnia to obowiązkowy punkt do odwiedzenia na turystycznej mapie Polski – dzięki Państwa głosom o tej największej atrakcji turystyki poprzemysłowej w Polsce może się dowiedzieć cały kraj.

Dziękujemy za Państwa głosy.

Archiwum wiadomości »
Prześlij zdjęcie, zgarnij nagrody
Go to airqualityapp Go to facebook Go to twitter