• Czeski
  • Angielski
  • Francuski
  • Niemiecki
  • Polski
Imieniny: Bogumiła, Eweliny i Mirosława
środa, 26 lutego 2020
18.01.2019
Rekordowa orkiestra

Do 18 stycznia na zakup nowoczesnego sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych zebrano więcej niż kiedykolwiek ponad 160 tys złotych! 

Podczas licytacji emocje były ogromne. Wałbrzyszanie pokazali wielkie serce, padały rekordowe sumy. Złote Serduszko zostało wylicytowane za 3500 zł, dwie lalki z Teatru Lalki i Aktora za łączną kwotę 6500 zł, lampa industrialna za 1000 zł, Wieża Anna za 800 zł, pakiet upominków od gwiazdy wieczoru zespołu NULLIZMATYKA za 500 zł.  W niedzielę 13 stycznia oprócz koncertów zespołów nIEBO i NULLIZMATYKA była również zbiórka krwi (udało się zebrać ponad 16 litrów), profilaktyka zdrowia i urody, animacje i zabawy dla dzieci, warsztaty robotyki, tyrolka, nauka jazdy samochodem, psy ratownicze.

Wałbrzych grał w Starej Kopalni, w Wałbrzyskim Ośrodku Kultury. Na specjalistyczne badania zaprosiła Przychodnia Zdrowia na Piaskowej Górze. Wolontariusze zbierali pieniądze także w Muzeum Porcelany, Zamku Książ i Rybnicy Leśnej.
Koncertowanie z Wielką Orkiestrą zaczęło się już 12 stycznia meczem ligowym siatkarek MKS Wodociągi Wałbrzych - AZS AWF Piko Sport Wrocław. Efektem imprezy są także niezliczone zdjęcia dostępne na facebookowej stronie WOK-u, który gorąco dziękuje wolontariuszom.

Foto: Waldemar Łomża

Archiwum wiadomości »
Prześlij zdjęcie, zgarnij nagrody
Go to airqualityapp Go to facebook Go to twitter